The vampire diaries forum RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 9:20 am
Екип
Amelia Shepherd.ღ
Pure.
Alexander Flemming.
Katherine Pierce

Profil PM

Multik:
Cornelia S. Miller
Charlotte Bonheur
Shelia M. Hattaway
Latest topics
» Ударете с ръка по клавиатурата!
Alistair Navorskki EmptyЧет Апр 19, 2012 4:06 pm by Алдур

» Реклама на форуми
Alistair Navorskki EmptyВто Мар 20, 2012 10:35 am by Катрин Пиърс

» ~~Виктория
Alistair Navorskki EmptyВто Мар 20, 2012 10:34 am by Катрин Пиърс

» Isabella H. Parker ♥
Alistair Navorskki EmptyСъб Мар 17, 2012 8:47 pm by Катрин Пиърс

» Да бройм до 1000
Alistair Navorskki EmptyСря Мар 14, 2012 4:05 pm by Елена

» ~Търся си~
Alistair Navorskki EmptyПон Мар 12, 2012 8:05 pm by Лиса Локуулд

» Марина. ^_^
Alistair Navorskki EmptyНед Мар 11, 2012 9:35 pm by Катрин Пиърс

» Търся си другарче за РП
Alistair Navorskki EmptyНед Мар 11, 2012 6:59 pm by Алдур

» Siana Grint.
Alistair Navorskki EmptyНед Мар 11, 2012 5:05 pm by Сиана ♥


Alistair Navorskki

2 posters

Go down

Alistair Navorskki Empty Alistair Navorskki

Писане  Alistair. Съб Мар 03, 2012 9:36 pm

Alistair Navorskki Beautiful-fashion-hair-mary-kate-olsen-olsen-Favimcom-111568
[ Mary-Kate Olsen ]



I'm not a psychopath, Anderson. I'm a high-functioning sociopath.



Когато хората не питат за името ми, обикновено никога не казвам истинското си, а използвам някой от многобройните си псевдоними, в зависимост от случая. Никога не говоря за себе си, освен ако обстоятелствата не го налагат. Не си мислете, че това е защото имам някакво тъмно минало. Не обичам да говоря за себе си по простата причина, че аз...

... нямам минало.

Или поне не такова, което да си спомням. В момента съм на почти двайсет години, и вече пет години живея в неведение за това, което се крие в подсъзнанието ми. Знам, почти сигурна съм, че всичко, което се е случило преди петнайстия ми рожден ден, е погребано някъде дълбоко в съзнанието ми, заключено в скрит сейф и скрито зад дебели стени. Но колкото и да се опитвам, не мога да преборя тази амнезия, това огромно мастилено петно, капнало върху страницата, на която е написано миналото ми. Понякога ме сполетяват откъсчлени, неясни и несвързани спомени и дежа ву-то вече ми е до болка познато чувство; но пак не мога да си спомня нищо и постоянно се тормозя с мисли за миналото...

Но с течение на времето се свиква.

And if you’ve been bad,
Oh, Lord, I bet you have …
And you’ve not been hit by a flying lead…
You’d better close your eyes, you’d better bow your head,
Wait for the ricochet…

Съзнателният ми живот, спомените ми варират от преди пет години. Всичко започна (респективно – е свършило) в някакъв хотел в Чикаго. Една студена октомврийска сутрин се събудих в някакво легло в стая, в която изобщо не можех да си спомня как съм се озовала. Но не това беше най-лошото, не, далеч не...

Не мога да ви опиша с думи шокът и паниката, които ме обзеха, когато разбрах, че изобщо си нямах ни най-малка представа коя съм, откъде идвам и като цяло в спомените ми не фигурираше никаква информация по тези въпроси. Единствено адски реалната болка в главата ми ме възпираше от убеждението, че сънувам... За щастие в джоба на дънките си открих едно смачкано листче хартия, пожълтяло по ръбовете от сгъване и разгъване; листче, чието съдържание ме осведоми за името, датата ми на раждане, регистрационния номер, модела и описание на колата ми. Като послепис беше вметнато, че ще намеря фалшиви документи за самоличност в жабката, както и пари в брой, а ключовете са в чантата под леглото. О, и беше подчертано: „Това е, което ти е нужно да знаеш. Не търси повече и не задълбавай в миналото.”

We believed we'd catch the rainbow...
Ride the wind to the sun
And sail away on ships of wonder...

Сега съм далеч от Чикаго, по следите на миналото си. Разбира се, че не изпълних подчертаните думички в послеписа. Не съм от най-послушните. Исках да знам какво значеше числото 53, което ме преследваше от момента, в който се качих в колата си. Споменът за това число бе толкова неясен и толкова обвит в мрак, че ме тормозеше постоянно с мистериозността си. Не съм спала с нощи, опитвайки се да разбера какво значи. Уви... Исках да знам също защо знаех перфектно английски, испански, немски, руски и латински, сякаш съм ги изучавала с години. Исках да знам как се бях озовала в онзи хотел. Исках да знам откъде съм научила таекуондо и какво, по дяволите, се бе случило с мен, за да изгубя паметта си.

Исках да знам всичко.

*


Alistair Navorskki Tumblr_m04md7lKDm1rp4gtqo1_500
Alistair.
Alistair.

Posts : 1
Join date : 03.03.2012

Върнете се в началото Go down

Alistair Navorskki Empty Re: Alistair Navorskki

Писане  Катрин Пиърс Съб Мар 03, 2012 9:43 pm

Напиши външния вид, характера и расата на героя си
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс
Админ
Админ

Posts : 103
Join date : 03.03.2012
Age : 27

https://thevampdiariesrpgjob.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите